Rozhovor s Katarínou Kowalczyk

Za obdobie, kedy sa venujem podnikaniu LR, som stretla veľa zaujímavých ľudí, za ktorými stoja úspechy, zážitky, príbehy aj spomienky. Postupne vám budem odkrývať niektoré z nich.

Mnohí mladí ľudia odchádzajú za lepšou prácou do zahraničia. Niekedy je to možno len túžba poznať niečo nové a nepoznané. Katka a Pawel tiež patrili k tým mladým. V Anglicku spoločne pracovali a budovali svoj vzťah 9 rokov. Dnes žijú ako manželia na Slovensku a spolu vychovávajú syna Jakuba. Katka momentálne pracuje ako vedúca školskej jedálne a zároveň rozvíja svoje podnikanie v oblasti sieťového marketingu.

Katka, čo bol hlavný dôvod návratu na Slovensko?

Vždy sme chceli Jakubka vychovávať v blízkosti rodiny.

Spolu s Pawlom ste boli dlhý čas v Anglicku, LR tam začalo podnikať až teraz. Napriek tomu sa k tebe „naše“ produkty dostali. Ako a kedy si sa „stretla“ prvýkrát s LR?

Bola som siedmy mesiac tehotná a popálila som si ruku vriacim sladkým čajom. Bolo to natoľko vážne, že mi na dvoch miestach museli stiahnuť kožu. V nemocnici som bola dva dni a potom som chodila na preväz každý deň. Bolo to veľmi bolestivé.

Mamka mi poslala Aloe vera box prvej pomoci s odkazom, že si mám sprej striekať a koncentrát natierať nepretžite celý čas. Zavolala som do nemocnice, že neprídem na preväz, lebo sa necítim dobre, chcela som ostať doma. Začala som striekať a natierať, ale neustále „nonstop“ aj v noci.

Na druhý deň bol viditeľný rozdiel a hlavne koža sa začala hojiť a bolesť sa zmierňovala. Do troch dní sa mi pokožka na ruke krásne stiahla a začala som ju natierať aloe krémom s propolisom. Dnes na ruke nemám ani jazvu ani znak. Hneď ako sa mi začala ruka hojiť, som za tieto produkty bola vďačná. Neskutočná úľava od bolesti v tehotenstve a hlavne úžasný výsledok.

Katka, spomínaš si na nejaký zážitok spojený s LR, ktorý ti najviac utkvel v pamäti?

Tých zážitkov je veľmi veľa. Spoznala som úspešných ľudí, u ktorých obdivujem ich pokoru a ochotu poradiť a pomôcť v rozvíjaní obchodu. Napriek všetkým svetovým krízam, ktoré nás stretli, firma LR napreduje a podporuje svojich ľudí a vždy stojí za každým jednotlivcom.

Veľmi obdivujem firmu ako takú a ďakujem aj tebe Hanka za to, že si mi ukázala túto príležitosť a viem, že kedykoľvek sa môžem na teba obrátiť. Tiež aj na pána prezidenta Michala Macka, jeho semináre a webináre sú skvelé a veľmi náučné a prínosné.

Ale čo ti najviac utkvelo v pamäti?

Najväčším zážitkom bol pre mňa okamih, keď som si bola po LR auto. Je to neopísateľné a ja som to zažila už trikrát. Veľkým snom a túžbou je pre mňa, aby to mohli zažiť aj moji LR partneri. Som presvedčená, že to bude pre mňa ešte väčším zážitkom a vďačnosťou, že firma nám ponúka tak úžasný auto koncept.

Na záver ešte dve anketové otázky.

Bez ktorého/ktorých produktov si dnes nevieš predstaviť svoj život?

Je toho veľa. Neviem si predstaviť deň bez aloe vera gélu a minerálov Probalance. Probiotiká Pro12 musia byť stále po ruke. Jakubkov ranný rituál je najprv si dať aloe vera gel, Probalance, SuperOmegy a Vitaaktive. Ak naňho „prichádza“ nejaká choroba alebo cítime nejaký problém, tak pridáme Colostrum a Cistus inkanus. Obľubila som si tiež Zeitgard krémy, collagen, zubnú pastu, všetko na sprchovanie …

Proste všetko, čo človek potrebuje nie len pre zdravie, ale aj na každodennú hygienu. Našim rodinným mottom je „Bez LR ani na krok z domu.“ Ak si niečo zamilujete, tak je to súčasťou vášho života a ja LR milujem, tak ako produkty, tak aj marketing. Stretla som to najlepšie.

Čo by si odporúčala ľuďom, ktorí ešte LR nepoznajú?

Z celého srdca im prajem, aby si všimli tú príležitosť, ktorú LR ponúka. Pretože každý si v tej príležitosti nájde niečo, čo mu je blízke. Niekto produkty, iný si dokonca pomôže zdravotne, niekto kozmetiku a niekto pochopí LR marketing a uchopí to do svojich rúk tak, že si zmení svoj život na taký, o akom vždy sníval. Najväčším víťazstvom bude nie len finančná, ale aj časová sloboda. To je to, po čom túžim. Pracovať s úžasnými ľuďmi, ktorí to chcú dosiahnuť, presne ako aj ja…

Ďakujem za rozhovor a kto by sa chcel dozvedieť viac od Katky Kowalczyk, neváhajte ju kontaktovať (bonkat81@gmail.com, +421 948 932 342)

 

Anna KOPECKÁ
strieborná organizačná manažérka

tel: +421 910 967 357
e-mail: annakopecka.lr@gmail.com

         

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera Ing. Anny Kopeckej. Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.