Kvalita niečo stojí

V priebehu výletu sme s manželom poriadne vyhladli. Vošli sme do príjemne pôsobiacej reštaurácie, kde nám uvarili jedlo z domácich ingrediencií. Malí domáci chovatelia a pestovatelia im dodávajú vždy čerstvé suroviny. Jedlo bolo veľmi chutné, ale samozrejme drahšie ako „bežné reštauračné“. Niektorí by mohli namietať. Ja si uvarím doma, mám veľkú záhradku. Ale koľkí si toto môžu povedať. Viac ako 80% ľudí takú možnosť nemá. Napriek tomu, že nemajú dostatok peňazí, túžia aspoň z času na čas zájsť na dobré a kvalitné jedlo.

Kvalita2Hovorí sa, že sme tým, čo jeme. Dnes by sme to mohli upraviť, čo dokáže náš organizmus vstrebať. Môžeme jesť chutné, zdravé jedlá, ale ak to naše telo nedokáže spracovať, väčšina z toho vyjde na zmar. Ako je to možné? Žijeme v určitom kolotoči povinností, z roka na rok sú na nás kladené vyššie nároky, musíme sa učiť nové veci, o ktorých sme pred 15 rokmi nemali ani šajn. A náš organizmus sa dostáva do oxidačného stresu, ktorý bežný človek považuje za normálnu vec. Dnes je predsa každý trochu unavený, dokonca aj keď sa vráti z dovolenky.

Keď je najhoršie, tak sa začneme „obzerať“ po nejakých doplnkoch výživy. Prvé kroky vedú zväčša do lekárne. Tam si vyberáme podľa najnižšej ceny. Nezaujíma nás zloženie, spôsob spracovania, či je to prírodné alebo syntetické a kto to skontroloval a či vôbec niekto.

Budem sa opakovať, ale opäť apelujem. Používajme rozum a slobodnú vôľu. Hľadajme nielen v lekárňach, už dávno tam nepredávajú najkvalitnejšie a kontrolované doplnky, ktoré obsahujú ingrediencie od kvalitných pestovateľov a chovateľov. Samozrejme, že to aj niečo stojí, tak ako kvalitné jedlo, ale ide predsa o náš život, ktorý sa nedá vymeniť a v mnohých prípadoch ani opraviť.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac, neváhajte ma kontaktovať.

Anna KOPECKÁ
strieborná organizačná manažérka

tel: +421 910 967 357
e-mail: annakopecka.lr@gmail.com

         

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera Ing. Anny Kopeckej. Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.