Je aloe vera naozaj účinná?

Niet pochýb, že každý z nás už počul o liečivých účinkoch aloe vera. Je to naozaj pravda? Ak by bola taká úžasná, tak prečo niektorí ľudia povedia: ja som to pila a nič som necítila. Nič mi to nepomohlo. Klamú takí ľudia? Určite nie, jednoducho opísali svoj pocit. Prečo to je tak, keď dnes vieme, že aloe vera je známa už niekoľko tisíc rokov ako kráľovna liečivých rastlín?

S aloe vera je to tak, ako so všetkým, o čom počujeme, že je to liečivé a prospešné pre naše zdravie. Dôležité je, či naozaj pijeme aloe vera, a či je to šťava, koncentrát alebo gel. Ako a kde sa pestuje, ako zberá, ako a kde spracováva, ako sa balí a skladuje? Kto to kontroluje a kontroluje to vôbec niekto? Úžívam to v správnych dávkach? To všetko by sme mali zohľadniť, keď sa rozhodneme pre aloe vera. Možno si poviete, mne sa to nechce kontrolovať a rozhodujem sa aj podľa ceny. Je to správne? Ide tu predsa o naše zdravie a zdravie našich blízkych. Zamysleli ste sa niekedy nad tým?

Dnes už existujú vedecké študie, ba dokonca aj klinické, ktoré potvrdzujú vysokú účinnosť aloe vera – druh Barbadensis Miller (v súčasnosti je známych viac ako 360 druhov, ale iba dva z nich sú vhodné na vnútorné použitie). Jedná sa o čistý aloe vera gel bez aloínu. Vedeli ste, že v súčasnosti je zakázané predávať v rámci EÚ aloe vera na vnútorné užívanie, ktoré obsahuje aloin? A aj dnes ešte nájdete lekárne, kde to v pohode ponúkajú.

Aloe vera gél je úžasná rastlinka, doslova je darom, ktorá na rozdiel od iných liečivých rastlín, dokáže pôsobiť komplexne na celý organizmus. Obsahuje veľké množstvo polysacharidov, vitamínov a minerálov. Ak sa rozhodnete pre aloe vera gél, určite si nechajte poradiť od ľudí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti. Veľmi rada vám s tým pomôžem. Stačí ma kontaktovať.

Anna KOPECKÁ
strieborná organizačná manažérka

tel: +421 910 967 357
e-mail: annakopecka.lr@gmail.com

         

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera Ing. Anny Kopeckej. Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.