Dá sa zdravie darovať?

Dá sa zdravie darovať? Mnohí by odpovedali, že darovať sa dá všetko, až na to zdravie. Áno, existujú veci, ktoré nedokážeme ovplyvniť, ale v súčasnosti už aj odborníci potvrdia, že za stav svojho zdravia si može z väčšej časti (až 90%) človek sám. Ako je to možné? Zlá alebo nesprávna životospráva, nedostatok pohybu a dobrého spánku, neustály stres, prechodené a nedoliečené choroby. Najhoršie je, keď sa takýto život pre nás stane samozrejmosťou a my si to vôbec neuvedomujeme. Deň za dňom zaťažujeme svoj organizmus, všetko funguje, tak prečo by sme sa tým mali zaoberať. Veď nemáme na to čas.

Potom príde moment, ktorý nás prinúti sa úplne zastaviť. Niektorí tú šancu nemajú, lebo ten ich moment končí tragicky. Podľa Štatistického úradu SR sú hlavnou príčinou úmrtí v našej krajine civilizačné choroby (až 75%), 48% choroby obehovej sústavy a 25% onkologické choroby.
Tichí zabijáci, tak sa ľudovo hovorí infarktom a mozgovým príhodám. Prvý symptóm je väčšinou smrť alebo trvalé následky. Ale ako sa starať o svoj obehový systém, aby som takým „tichým zabijákom“ unikol?

Viete, že existuje jedna rastlina, ktorá dokáže prečistiť náš cievny systém až do najmenších kapilár, ktoré sú desaťkrát tenšie ako vlas? V tele ich máme okolo 150 000 km. Tá rastlina je kráľovnou liečivých rastlín, aloe vera. Vďaka nej červené krvinky v kapilárach opäť roznášajú do orgánov nášho tela nielen kyslík, ale aj všetko, čo aloe obsahuje. Vitamíny, minerály, stopové prvky a podobne. To je dôvod, prečo sa už po krátkom čase užívania čistého aloe vera gelu cítime silnejší a plní energie. Pomáhame nášmu telu sa ľahšie vyrovnávať so starnutím, so stresom, s únavou a čo je najdôležitejšie, každý deň mu dávame látky potrebné k správnemu fungovaniu metabolizmu.

A to je jeden zo spôsobov ako môžeme darovať zdravie sebe aj svojim blízkym. Pre viac informácií, neváhajte ma kontaktovať.

 

Anna KOPECKÁ
strieborná organizačná manažérka

tel: +421 910 967 357
e-mail: annakopecka.lr@gmail.com

         

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera Ing. Anny Kopeckej. Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.