Chrípka naberá na sile

Pamätáte sa kedy ste mali naposledy nádchu alebo chrípku? Ja nie a verím, že to tak aj ostane. Chrípková sezóna už naberá na obrátkach. Ak ste prevenciu zanedbali, možno aj nejaký vírus „schytáte“. Je možné, že ochorieme aj keď dva mesiace užívame colostrum a aloe vera gel? Áno, smozrejme, je to možné a niet sa čo čudovať. Našu obranyschopnosť ovplyvňuje celý rad rôznych faktorov, vek, ďalšie diagnózy, psychika, stres, akým spôsobom a ako dlho sa venujeme prevencii, v akom prostredí pracujeme …

Najčastejšiu otázku, ktorú počujem od ľudí je „čo mám užívať, keď už na mňa niečo lezie? Aloe vera gel alebo colostrum?“ Určite colostrum a pokiaľ je možné, tak v tekutej forme. Dokáže sa veľmi rýchlo vstrebať cez sliznicu priamo do krvi. Samozrejme, v čase choroby je potrebné dávky znásobiť niekoľkokrát. Pridať cistus incanus kapsule a ústny sprej a tiež sirup plný ovocia a zeleniny – Vitactive. Neoddeliteľnou súčasťou je pitie veľa čaju a oddych. Pomerne zdravý človek by sa mal z bežného prechladnutia alebo chrípky dostať z najhoršieho za tri až štyri dni a to bez antibiotík. To však neznamená, že už nemusí oddychovať. Mnohí rekonvalescenciu veľmi podceňujú. Tá by mala trvať dva až tri týždne. Ak ale nemôžete tak dlho marodovať a potrebujete ísť do práce, v tom prípade je potrebné zamerať sa na dlhodobú prevenciu a pripraviť svoj organizmus tak, aby bol schopný s akýmkoľvek vírusom „zatočiť“ hneď na začiatku.

Čím ďalej tým viac lekárov hovorí, že na imunitu je dôležitý pohyb na čerstvom vzduchu, zdravá a racionálna strava, vyhýbanie sa veľkým hromadným podujatiam, užívanie vitamínov hlavne triedy C a D a užívanie flavonoidov a saponínov. Viete čo ich obsahuje najviac? Čistý aloe vera gel. Flavonoidy a saponíny znižujú povrchové napätia v organizme natoľko, že podstatne znižujú množstvo prichytených vírusov či baktérií pod hodnoty, pri ktorých dokážu vyvolať ochorenie. Z dlhodobého hľadiska svojim zložením môže aloe vera významne posilňovať obranyschopnosť človeka. Aj z tohto dôvodu pijem nielen ja, ale aj moji blízki viac ako desať rokov čistý aloe vera gel.
Chcete sa o tejto téme dozvedieť viac, neváhajte ma kontaktovať.

 

Anna KOPECKÁ
strieborná organizačná manažérka

tel: +421 910 967 357
e-mail: annakopecka.lr@gmail.com

         

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera Ing. Anny Kopeckej. Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.