Skip to content
Môj príbeh

Môj príbeh

Od konca roka 2012 som si paňou svojho času. Počas mojej 20 ročnej praxe v školstve som si to nemohla dovoliť, ani vtedy, keď som bola riaditeľkou vzdelávacej inštitúcie. Čo ma priviedlo k LR?

Boli to dlhoročné alergie našej dcéry Dominiky. Mala ich od útleho veku. Trápili sme sa 8 rokov. Až v jeden deň na konci roka 2011 ma oslovila kolegyňa zo školstva, vraj či nechcem vyskúšať pre Dominiku aloe vera a kolostrum.

Moja reakcia bola: „Kolo… – čo?“ Vtedy som nemala ani poňatia, čo je kolostrum. Dokážete si predstaviť matku po 8 rokoch skúšania, keď vám opäť niekto povie, že ten jeho produkt je najlepší. Samozrejme, že som neverila.

Kamoška však spravila jednu dobrú vec, skontaktovala ma s primárom, konzultantom LR. Jasne povedal, aby sme nečakali, že dcére to prejde za jeden mesiac, keď problémy má viac ako 8 rokov. Dominika užívala aloe vera a colostrum 11 mesiacov bez prestávky.

A tak začala moja cesta s LR. Na jar 2012 bola Dominika prvýkrát bez príznakov alergií. Bol to silný zážitok pre celú rodinu. Ďalej to išlo prirodzeným spôsobom. Keď zistíte, že niečo naozaj funguje, automaticky to dávate ďalej, obzvlášť, keď sa to týka zdravia.

Aloe vera a kolostrum sú dodnes mojimi najobľubenejšími, aj keď by som k tomu mohla pridať ďalšie, napr. Probalance – zásadité minerály, vďaka ktorým mi prestali kŕče spôsobené kŕčovými žilami a pod.

Až po niekoľkych mesiacoch som zistila, že sa jedná nielen o úžasné produkty, ale aj vynikajúcu príležitosť, ktorá môže našej rodine zabezpečiť nielen finančnú, ale aj časovú slobodu. Bolo to vďaka stretnutiu s najúspešnejsím človekom LR na Slovensku a na špičke LR sveta Michalom Mackom.

To bol moment, kedy som sa rozhodla, že by som mohla mať svoje vlastné podnikanie s overenou značkou LR.

Čo ma motivuje stále ísť vpred? Sú to neobmedzené možnosti. Podnikať môžete v ktorejkolvek z 29 krajín sveta, jednoducho vy rozhodujete ako, kde, kedy a s kým. Je jedno, v akej životnej situácii ste práve teraz.

Dôležitý je moment, kedy uveríte, že aj vy si môžete zmeniť život a rozhodnete sa spraviť prvý krok k slobode.

*
*